GSJ-T-11502 LABELING MACHINE is one of the toppest PCB board , electric board labeling machine Machine in China.
Optional: Code Printer Zebra Print Apply system on-line Multi-labeling heads . Automatic feeding and collecting .
Reduce rejection rate Saving labor force. Best choose for electronics factory.
| GSJ-T-11502 PARAMETERS | |
| Power | AC110-240V, 50/60Hz |
| Labeling Capacity | 12-18pc/min |
| Labeling Accuracy | ±0. 5mm |
| Applicable Product Size | customized |
| Applicable Label Size | 5 ~ 65 (mm)*5 ~ 65 (mm) |
| Conveyor Height | 750mm (Customizable) |
| Dimensions | 3100mm*1240mm*1350mm |
| Weight | |
| PLC | Panasonic |
| Sensor | Leuze |
| Optional | |
| Code Printer | Zebra Print Apply system on-line |
| Multi-label applicator | |
























Ulasan
Belum ada ulasan.