| GSJ-T-11600 PARAMETERS | |
| Power | AC110-240V, 50/60Hz |
| Labeling Capacity | 40-100pcs/min |
| Labeling Accuracy | ±1.0mm |
| Applicable Product Size | Length 80mm ~ 300mm, width 50mm ~ 100mm, height 15mm ~ 100mm |
| Applicable Label Size | (Bottom paper) width 20mm ~ 60mm, length (around the standard) 20mm ~ 100mm |
| Conveyor Height | 750mm (Customizable) |
| Dimensions | 1900(L)*1000(W)*1700(H)(mm)(not include card device) |
| Weight | 160Kg |
| PLC | Panasonic |
| Sensor | Leuze |
| Optional | |
| Code Printer | Zebra Print Apply system on-line |
| Multi-label applicator | |
Gosunm GSJ-T-11600
GSJ-T-11600 LABELING MACHINE is one of the toppest Corner labeling machine , seal labeling machine,anti-tamper labeling Machine in China
Kategori: Labeling Machine
Tag: Gosunm
| Berat | 160000 gram |
|---|
Jadilah yang pertama memberikan ulasan “Gosunm GSJ-T-11600” Batalkan balasan
Anda harus login untuk mengirimkan ulasan.























Ulasan
Belum ada ulasan.