GSJ-T-90400 LABELING MACHINE is one of the toppest Customized labeling machine , LED LAMPS labeling machine, LAMP Labeling Machine PU tube labelling machine in China . This machine is avaliable for many kinds of product similar with LED LAMPS like long tube.
Gosunm machinery with over 10 years experiences for labeling machines .
| GSJ-T-90400 PARAMETERS | |
| Power | AC110-240V, 50/60Hz |
| Labeling Capacity | 15-25 pcs/min(relate with product and label size) |
| Labeling Accuracy | ±1.0mm |
| Applicable Product Size | 长度:600mm~1500mm直径:φ20mm~φ30mm |
| Applicable Label Size | 长度:20mm~200mm 宽度(底纸宽度):20mm~150mm |
| Conveyor Height | 750mm (Customizable) |
| Dimensions | 约3600mm×2300mm×1650mm(Length×width×height) |
| Weight | 300KG |
| PLC | Panasonic |
| Sensor | Leuze |
| Optional | |
| Code Printer | Zebra Print Apply system on-line |
| Multi-label applicator | |
























Ulasan
Belum ada ulasan.