| PARAMETERS | |
| Power | AC110-240V, 50/60Hz |
| Labeling Capacity | about 20-60pcs/min(Be related to the feeding speed)(advise two workers feeding)(the speed of above product is up to 50-60pcs/min); |
| Labeling Accuracy | ±1.0mm |
| Applicable Product Size | according to sample |
| Applicable Label Size | according to the sample label |
| Conveyor Height | 750mm (Customizable) |
| Dimensions | 2800mm*1200mm*1500mm (L*W*H) |
| Weight | 130Kg |
| PLC | Panasonic |
| Sensor | Leuze |
| Optional | |
| Code Printer | Zebra Print Apply system on-line |
| Multi-label applicator | |























Ulasan
Belum ada ulasan.