| 120 PARAMETERS | |
| Power | AC110-240V, 50/60Hz |
| Labeling Capacity | 60-240 pcs/min |
| Labeling Accuracy | ±1.0mm |
| Applicable Product Size | Length(direction of transportation)60mm~250mm, Width 70mm~300mm,Thickness ≤2mm |
| Applicable Label Size | Width(backing paper width)≤80mm, Length(roll label direction)6mm~80mm |
| Conveyor Height | 750mm (Customizable) |
| Dimensions | 1900(L)*1000(W)*1700(H)(mm)(not include card device) |
| Weight | 300KG |
| PLC | Panasonic |
| Sensor | Leuze |
| Optional | |
| Code Printer | Zebra Print Apply system on-line |
| Multi-label applicator |


























Ulasan
Belum ada ulasan.