| PARAMETERS | |
| Power | AC110-240V, 50/60Hz |
| Labeling Capacity | 10-20pcs/min |
| Labeling Accuracy | ±1.0mm |
| Applicable Product Size | / |
| Applicable Label Size | W 20 ~ 115mm, L 20 ~ 991mm |
| Conveyor H | Customizable |
| Dimensions | 800(L)*1000(W)*1450(H)(mm) |
| Weight | 195Kg |
| PLC | Panasonic |
| Printer | Zebra |


























Ulasan
Belum ada ulasan.